Relax Točná - kosmetické studio

Ošetření obličeje Darphin
Kosmetika Relax Točná, Praha 4

Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina (synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů) je přiváděn k stále větší dokonalosti. Dermokosmetika DARPHIN nabízín přípravky pro pleť normální i citlivou, mladou, zralou a povadlou. Kdo vidí výsledky, zůstává věrný. Možná i Vy si značku DARPHIN oblíbíte, a to i proto, že lidé, kteří jí používají, jsou nositeli životního stylu, který je v dnešní době vzácným kořením.

O kosmetice Darphin

Laboratoře Darphin Paris odpovídají trendům dnešní doby. Špičkové pěsticí řady jsou doplňovány novými přípravky s ještě sofistikovanějšímí renovačními účinky. Základní suroviny jsou získávány z ekologicky čistých oblastí, zpracování probíhá technologicky nejmodernějšími metodami na bázi nových objevů a vlastních inovačních receptur. Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina (synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů) se stále zdokonaluje.

Více informací >>>

Zdálo se, že lasery a jiné vymoženosti doby mohou běžnou péči nahradit. Faktem zůstává, že trvalým módním trendem jsou ruční masážní techniky, které spolu s hloubkově působícími účinnými látkami dokážou revitalizovat organizmus daleko pñrozeněji a s dlouhodobým efektem.

Dermokosmetika Darphin nabízí přípravky pro pleť normální, citlivou, mladou, zralou, i povadlou. Kdo vidí výsledky, zůstává věrný. Možná i Vy si značku Darphin oblíbíte, a to i proto, že lidé kteří ji používají, jsou nositeli životního stylu, který je v dnešní době vzácným kořením.

3D péče o obličej šitá na míru

Darphin obličejové peče jsou jedinečná v tom, že katdý protokol může býtindividuálně přizpůsoben pode cíleně vybraného 3D konceptu bez ohledu na typ pleti (suchá, citlivá, zralá a další kombinace), ale podle mentálního stavu pleti, pro dosažení viditelného optimálního výsledku.

Nabídka procedur >>>

Okamžitá čisticí péče s vitamíny

Obnovujíci záchranná páče – intenzivní obnovující péče pro nechráněnou pleť potlačující vnitřní i vnější argesory, k dosažení maximálního rozjasnění pleti v minimálním čase.

 

Kiwi a granátové jablko, vysoce hydratační péče

Intenzivni hydratační péče – hloubkově hydratační a zklidňující péče pro dehydratovanou pleť. Toto intenzivně hydratační 0šetření obličeje zajišťuje osvěžení a projasnění pleti.

 

Heřmánek a med, zklidňující péče

Zklidňující péče rpo citlivou a reagující pleť – heřmánek sníží začervenání a zanechá pleť jemnou a tonizovanou, zatímco podporuje její vnitřní i vnější harmonii.

 

Mimosa a kosatec, rozjasňující péče

Péče pro okamžitý jas pleti – ošetření podporující jas a sjednocenost pleti. Pleť vypadá svěží, zářící a projasněná.

 

Citrón a levandule, čistící péče

Hloubkově čistící péče – hloubkově čistící a detoxikační ošetření pro všechny typy pleti. Zjemňuje póry a zanechává pleť svěží, projasněnou a čistou.

 

Odborná péče proti stárnutí

Jedinečně přizpůsobená péče vycházející z velmi přesně cílených moderních vědeckých poznatků o účincích proti stárnutí, která se s přesnutí zaměřuje na každou známku porzrazující stárnutí. Dopřejte si ji při jakémkoli ošetření. Objevte znovu svůj přirozeně mladistvý vzhled a užijte si nádherný pocit dokonalé regenerace.

Nabídka procedur >>>

Vitamíny a mandarinka, vitalizační péče

Energizující a rozjasňující péče – dokonalá vzpruha pro mdlou pleť. Intenzivně posiluje a aktivuje přirozenou vitalitu pleti a její účinky proti stárnutí pro hladkou, tonizovanou, revitalizovanou a zářící pleť.

 

Růžové dřevo a máslo z karité, vyživující péče proti vráskám

Péče proti stárnutí – obnovuje mladistvou elasticitu, pružnost a oslnivou zář pleti, čímž působí proti prvním známkám stárnutí a zpomaluje zrání pleti.

 

Ying-Yiang a sladký pomeranč, obnovující péče proti stárnutí

Intenzivní péče proti vráskám – intenzivní péče proti stárnutí zaměřená na odstranění vrásek. Velmi příjemná péče, která uvolňuje vrásky, vyhlazuje povrch pleti a vyplňuje ji.

 

Růže a len, regenerační péče proti stárnutí

Intenzivní péče proti stárnutí – zpomaluje stárnutí a dokonale regenreruje. Kompletní omlazující péče, která regeneruje pleť, tvaruje a zpevňuje obličejové svaly a zanechává pleť jasnou, sjednocenou a tonizovanou.

 

Božský lifting 8 květů

Maximální komplexní péče proti stárnutí – hýčkající ošetření a nejefektivnější péče Darphin pro stárnoucí pleť. Zpevňuje kontury obličeje, pleti dodává účinné látky, které ji vrací zář.

 

Ošetření těla

Jedinečně přizpůsobené péče vycházejí z velmi přesně cílených moderních vědeckých poznatků o účincích proti stárnutí, které se s přesností zaměřují na projevy stárnutí pokožky. Dopřejte si jakékoliv ošetření, objevte znovu svůj přirozeně zářivý mladistvý vzhled a užijte si nádherný pocit dokonalé regenerace.

Nabídka procedur >>>

Relaxační koupel

 

Černý pepř, zeštíhlující detoxikační péče

Zeštíhlující a detoxikační ošetření – velmi příjemné zeštíhlující a detoxikační ošetření, které má drenážní a tonizační účinky, potlačuje vzhled „pomerančové kůže“, odstraňuje toxiny a zaměřuje se na nežádocí tukovou tkáň.

 

Santalové dřevo a slunečnice, revitalizační péče

Ošetření dodávající energii a vitalitu – energizující ošetření oživující tělo, aktivuje krevní oběh a pomáhá zpevňovat svaly, pokožka je nasycená vitamíny a vysoce účinnými posilujícími esenciálními oleji.

 

Levandule, exfoliační relaxační péče

Relaxační exofoliační masáž – speciální rychlé ošetření dva v jednom, které odstraňuje nečistoty a má exfoliační účinky. Masáž se zklidňujícími esenciálními oleji z levandule a heřmánku vyživuje pokožku a svaly zbavuje napětí.

 

Pomeranč, exfoliační energizující péče

Energizující exfoliační masáž – speciální rychlé ošetření dva v jednom, které má hluboké exfoliační účinky a zanechává pokožku oživenou a zářivou. Dodává jí energii díky trojici stimulačních masážních olejů z pomeranče, citronu a bergamotu.

 

Jojoba a palmarosa, zpevňující péče

Zpevňující a tonizační ošetření – vyhlazující a zpevňující ošetření, které aktivuje svalový tonus a zaměřuje se na problematické partie těla, kde pokožka ztratila svou elasticitu. Bojuje se ztrátou kolagenu a vrací pokožce pevnost a mladistvý vzhled.

 

Bergamot a citrónová tráva, uvolňující péče proti stresu

Antistresové ošetření – odplavuje napětí a stres díky kombinaci jemné exfoliace, výživy a aromatických esencí aplikovaných rytmickými pohyby, které zjemňují tělo a zklidňují mysl.

 

Máslo z karité a pšenice, hydratační vyživující péče

Hloubkově vyživující ošetření – zažijte okamžitou a intenzivní úlevu od nepříjemných pocitů ze suché a napjaté pokožky, která je vyživená, jemná a vláčná.

 

Péče pro těhotné a po porodu

Něžná péče pro ty, které jsou pro miminko tím nejdůležitějším zdrojem péče a lásky. Klid, odpočinek, uvolnění a hýčkající péče o krásu, která maminkám v jakémkoliv věku či stádiu mateřství pomůže znovu najít energio a osvěžit skvělý pocit ze seba sama.

Nabídka procedur >>>

Ananas a klacium, péče o obličej pro těhotné

Ošetření obličeje pro těhotné – hýčkající ošetření pro nepředvídatelnou pleť. Užijte si vyrovnanost díky zklidňujícím a tišícím masážím a jemným účinným látkám, které hýčkají Vaši pleť.

 

Sezam a růže, rozjasňující péče o obličej po porodu

Ošetření obličeje pro novopečené maminky – kompletní oživení pleti po narození děťátka. Toto tonizační a rozjasňující ošetření pomáhá kompenzovat probdělé noci a hektické dny. Pleť vypadá svěže, nádherně, je vyživená a odpočatá.

 

Vitamín a jojoba, zpevňující tělová péče pro těhotné

Ošetření těla pro těhotné – aktivní výživa a intenzivně zvláčňující ošetření dodávající pokožce látky, které přirozeným způsobem chrání elastin. Pro hladké, zpevněné a zářící tělo. Uchovejte si svoji zář i v době těhotenství.

 

Meruňka a vetiver, zpevňující tělová péče po porodu

Ošetření těla pro novopečené maminky – povzbuzující regenerační kúra pro novopečené maimky. Kompletní masáž obnoví rovnováhu pokožky a aktivuje krevní oběh pro okamžité povzbuzení a dodání energie. Po uplynutí jedné hodiny se budete cítit jako po celonočním hlubokém spánku.

 

Speciální kosmetická péče

Věnujte chvíli pozornost speciálním oblastem a uvidíte, jak cílená proměna od nejjasnějšího a mladšího vzhledu po nádhernou a zcela přirozenou zář povznese nejen Váš vzhled, ale i pohled na svět.

Nabídka procedur >>>

Tužebník a okurka, ošetření očního okolí

Dokonalá celková regenerace a omlazení pro citlivou oblast očního okolí. Váš pohled bude svěží, jasný, mladiství, zářivý a odpočatý.

 

Kakost a grapefruit, ošetření nohou

Ošetření nezbytné pro nádherná chodidla. Toto vyživující ošetření, které odstraňuje napětí, má blahodárné účinky nejen na Vaše chodidla a lýtka, ale dodá pocit pohodlí celému Vašemu tělu.

 

Hrozno a ostružiny, ošetření rukou

Regenerace a omlazení pro Vaše ruce, regenerace a pocit pohody pro Vás. Reflexní masáž probudí vnitřní pocit pohody a teplá vitamínová maska zanechá ruce dokonale hedvábně jemné a zářivé.

 

Péče o obličej pro muže

Vytvořeno exkluzivně pro muže. Péče upravená pro mužskou pleť, která se aplikuje prostřednictvím uvolňujících či osvěžujicích masážních ošetření. Očistěte a osvěžte svoji pleť, očistěte a osvěžte svoji mysl.

Nabídka procedur >>>

Mentol a citrón, hloubková čistící péče

Jemné intenzivní čištění pleti bez dehydratace – moderní technologie čištění, která pleť osvěží, rozjasní a zanechá ji matnou a sjednocenou.

 

Ginko biloba, hloubková zpevňující péče

Ošetření proti stárnutí – omlazující ošetření uvolňuje a odstraňuje známky únavy, stresu a stárnutí. Osvěžuje pleť a dodává jí zdravý vzhled. Hloubková masáž dodává pleti energii a obnovuje kontury obličeje. Pleť je pevná, pružná a mladistvá.

 

Levandule a okurka, péče proti stresu

Okamžitě uvolňující ošetření – Krátké zastavení a odpočinek od rychlého tempa životního stylu. Unavené a napjaté rysy obličeje jsou uvolněny, vnitřní energie pokožky je povzbuzena, pleť vypadá svěže a září zdravím.

 

Kontaktujte kosmetiku

+420 602 194 343
info@relax-tocna.cz

adresa:
U Čihadel 1, Praha 4 – Točná