Úvod

Vítejte na webových stránkách Relax a Péče. Poskytováním služeb a přístupem k obsahu našich stránek souhlasíte s těmito podmínkami služby. Tyto podmínky definují práva a povinnosti návštěvníků a uživatelů webových stránek, jakož i práva a povinnosti provozovatele. Je důležité, že si tyto podmínky pečlivě přečtete a porozumíte jim před používáním služeb a obsahu, který vám nabízíme. Přístupem k webovým stránkám a jejich používáním akceptujete tyto podmínky v plném rozsahu a bez výhrad. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, nemáte oprávnění webové stránky a jejich obsah využívat.

Služby a obsah

Relax a Péče poskytuje informace a produkty související s péčí o tělo a zdraví. Naše webové stránky jsou zaměřeny na poskytování obsahu, který pomáhá našim uživatelům při volbě a používání produktů pro osobní péči, včetně, ale neomezeně na, depilaci, dermokosmetiku, manikúru, pedikúru, vlasy, detoxikaci a doplňky výživy. Důležité je podotknout, že veškeré informace a produkty prezentované na webových stránkách jsou poskytovány s cílem informovat a podporovat zdravý životní styl. Nejsme zdravotnické zařízení a informace zveřejněné na stránkách nesmí být brány jako lékařské rady či doporučení.

Odpovědnost

Provádíme veškeré snahy, aby informace prezentované na našich webových stránkách byly aktuální a přesné. Přesto nemůžeme zaručit úplnou přesnost veškerých informací. Uživatelé by měli pochopit, že využívání informací z našich stránek je na jejich vlastní riziko. V žádném případě nenese Relax a Péče ani jeho provozovatel odpovědnost za jakékoliv přímé či nepřímé škody vzniklé v důsledku použití informací nebo produktů z webových stránek.

Ochrana soukromí

Ochrana vašeho soukromí je pro nás nanejvýš důležitá. Údaje, které od vás shromažďujeme během vašich návštěv našich stránek, jsou zpracovávány s nejvyšší možnou péčí a v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Veškeré informace o zpracování vašich osobních údajů, včetně účelu a způsobu zpracování, naleznete v naší zásadě ochrany soukromí.

Kontaktní informace

Pokud máte k těmto podmínkám služby jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat na email [email protected]. Dále nás můžete kontaktovat na poštovní adrese: Dalibor Novotný, Husova 5, 602 00 Brno, Česká republika.