Úvod

Vítáme Vás na stránce Ochrany osobních údajů webu Relax a Péče. Pojďme spolu prozkoumat, jak pečlivě zacházíme s Vašimi osobními údaji a jak je chráníme. V dnešní digitální době je ochrana osobních údajů vysoce prioritou a my v Relax a Péče si toto uvědomujeme. Náš přístup k ochraně osobních údajů je transparentní, odpovědný a založený na důvěře. Naše zásady ochrany osobních údajů jsou navrženy tak, aby respektovaly a chránily Vaše práva. Zavazujeme se k ochraně soukromí našich zákazníků a uživatelů a jednáme v souladu s platnými zákony a regulacemi na ochranu osobních údajů.

Zásady zpracování osobních údajů

Naše společnost přistupuje k zpracování osobních údajů s nejvyšší zodpovědností. Jakékoliv osobní údaje shromážděné prostřednictvím našeho webu relax-tocna.cz jsou používány v souladu s tímto prohlášením o ochraně osobních údajů. Sbíráme údaje, které nám pomáhají vylepšovat naše služby a nabízet obsah přizpůsobený potřebám a zájmům našich uživatelů. To zahrnuje údaje získané při registraci, dotazech nebo při nákupu produktů. Všechny tyto informace jsou zpracovávány s nejvyšší mírou úcty k Vašemu soukromí a jsou chráněny přísnými bezpečnostními opatřeními.

Souhlas s zpracováním osobních údajů

Když poskytnete své osobní údaje na našem webu, učiníte tak dobrovolně a s vědomím, že budou využity v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. K tomu patří například využití Vašich údajů pro zasílání obchodních sdělení, pokud jste udělili explicitní souhlas. Máte však kdykoliv právo tento souhlas odvolat. K tomu můžete využít odkaz v každém emailu nebo nás kontaktovat přímo na [email protected].

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků týkajících se ochrany osobních údajů se neváhejte obrátit přímo na majitele webu, pana Dalibora Novotného. Kontaktovat ho můžete na adrese Husova 5, 602 00 Brno, Česká republika nebo na emailu [email protected]. Jsme zde, abychom Vám s Vašimi požadavky pomohli.