Relax Točná - kosmetické studio

Ošetření obličeje Ericson Laboratoire
Kosmetika Relax Točná, Praha 4

ERICSON LABORATOIRE je vysoce účinná dermokosmetika. Veškerý vývoj a nové produkty jdou ve stopách zakladatele této značky, profesora Ericsona, původně chirurga, který vyvinul pokrokové přípravky. Výsledky po aplikacích těchto přípravků byly velkolepé a vysoko nad očekáváním. Proto už v roce 1962 otevřel první kosmetické centrum Ericson, kde profesor uvedl do praxe svojí „buněčnou terapii“ – slavnou švýcarskoumetodu léčení, spočívající na extraktech živých buněk.

 

Supreme DHE.Age

Zázračné účinky DHE.Age – anti-aging v menopauze.

Diosgenin – přirozený přírodní zdroj DHEAGE tkáňová regenerace.

Buněčná obnova, zpevnění pleti.

Dokonalá péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám starším 40 let jako prevence nebo pro léčebné účinky. Řeší všechny problémy související s věkem – horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrnky, žilky, citlivost pleti, nedostatečné hojení.

 

 

Energy Lift

KOREKCE TVARU OBLIČEJE – LIFTING + ZEŠTÍHLENÍ
BEZ CHIRURGICKÉ TRAUMATIZACE

Ošetření obličeje Ericson Laboratoire

Bezinjekční vyplňování vrásek – redukce lokálního tuku na tvářích a krku. Nová strategie proti stárnutí pleti – ochrana růstových faktorů kůže FGF-2. O 10 let mladší za 42 dní!

Liftingová procedura pro ženy a muže od 35 let účinně vyplňuje vrásky, tonizuje a vypíná ochablou pleť a současně atakuje lokalizovaný tuk na krku, spodních částech tváří a konturách obličeje. Toto silné, nechirurgické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury obličeje tím, že v sobě slučuje dva tipy působení.

 

Fresh Caviar

BOHATÝ POTENCIÁL ČERSTVÝCH KAVIÁROVÝCH BUNĚK

Ošetření obličeje Ericson Laboratoire

Organická péče o pleť – „chlazené“ přípravky

Bez chemických konzervačních látek, bez parfemace. Maximální kožní snášenlivost i pro tu nejcitlivější kůži. Prestižní péče o obličej s pravým jeseteřím kaviárem pro ženy a muže od 25 let. Procedura zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění.

 

Genxskin

Reaktivace 14 genů s viditelným účinkem proti stárnutí do 14 dnů. Ochrana mimobuněčné matrice, anti-agingový kontrolní systém.

PP514_GENXSKIN_80X60_LowDefmini

Nová vysoce účinná kosmetogenetická péče pro ženy a muže od 30 let

Pro stárnutí pleti je mimo jiné charakteristický stav nečinnosti kódujících genů pro syntézu strukturních molekul dermis: elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pravá inovace: Cílem dermokosmetického přístupu vycházejícího z kosmetické genetiky je stimulovat genetický potenciál a vést naše geny k tomu, aby samy odváděly práci při zlepšování stavu pleti.

 

Bioptic

Intenzivně působí proti vráskám, váčkům, tmavým kruhům, otokům, zvýšené reaktivitě.

BIOPTIC_PROFI

Efektivní řešení všech problémů očního okolí pro ženy a muže od 25 let.

Kůže je v oblasti očních kontur velmi tenká a bezesporu představuje nejjemnější část obličeje. Oční kontury jsou nucené snášet nejrůznější zátěže. Navíc oko velmi rychle reaguje na únavu a její účinky lze na pleti pozorovat tvorbou kruhů nebo váčků pod očima. Proto oblast kolem očí vyžaduje velmi časnou, průběžnou a důkladnou péči. S cílem tento požadavek naplnit, společnost Ericson Laboratoire vyvinula specifické produkty, které umožňují ošetřit již viditelné problémy s komplexem látek: MIKROKOLAGEN, VEGESERYL, SILOX GT.

 

Biopure

Dynamika buněčné oxygenace – ochranný štít proti znečištění – zachytávání škodlivých látek – neutralizace toxických molekul. Silný energizující účinek.

Oxygenační péče pro pleť vystavenou nežádoucím účinkům městského znečištěného ovzduší s nedostatkem kyslíku určená pro ženy a muže všech věkových kategorií.

 

 

 

Skinjexion

Bezpečná protivrásková terapie

 

 

 

Feminity

Dermokosmetická aplikace Nobelovy ceny za medicínu v oblasti kmenových buněk

Řešení hormonální disbalance a ochrana kmenových buněk.

Uchování mladistvého vzhledu, zdroj hydratace a přirozené regenerační schopnosti. Unikátní ošetření je jakožto primární součást preventivní péče o pleť proti stárnutí určená pro všechny ženy ve věku od 25 let až do menopauzy.

 

 

Hydra Clinic

Inovativní péče proti suchosti a dehydrataci pleti.

4 klinické technologie z biiomedicíny.

Tři úrovně hydratace – rekonstrukce poškozené kůže – regenerace a anti-aging. Inovativní hydratační a vyživující péče pro ženy a muže všech věkových kategorií, která je výsledkem technologického a vědeckého výzkumu.

 

Kontaktujte kosmetiku

+420 602 194 343
info@relax-tocna.cz

adresa:
U Čihadel 1, Praha 4 – Točná