Relax Točná - kosmetické studio

Péče o obličej
Kosmetika Relax Točná, Praha 4

V našem kosmetickém salonu provádíme tradiční i netradiční kosmetické ošetření pleti obličeje. K tomu využíváme kvalitních kosmetických přípravků značek Alqvimia, Darphin a Ericson Laboratoire.

Kosmetika značky Alqvimia

Kosmetika Alquimia

Hýčkání nejčistějšími květinovými esencemi a vzácnými vonnými oleji s jedinečnými kosmetickými vlastnostmi. Společnost ALQVIMIA vyrábí širokou škálu produktů přírodní kosmetiky na základě prastarých alchymistických postupů. Kombinace těch nejkvalitnějších složek vybraných v souladu s moudrostí předků je zárukou výjimečného efektu těchto výrobků a léčebných kúr. Maximální péče o čistotu používaných rostlin je tou hlavní příčinou, proč jsou jejich esenciální oleje tak nebývale účinné.

Více informací >>>

Kosmetika značky Darphin

"Kosmetika

Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina (synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů) je přiváděn k stále větší dokonalosti. Dermokosmetika DARPHIN nabízín přípravky pro pleť normální i citlivou, mladou, zralou a povadlou. Kdo vidí výsledky, zůstává věrný. Možná i Vy si značku DARPHIN oblíbíte, a to i proto, že lidé, kteří jí používají, jsou nositeli životního stylu, který je v dnešní době vzácným kořením.

Více informací >>>

Kosmetika značky Ericson Laboratoire

Kosmetika Ericson Laboratoire

ERICSON LABORATOIRE je vysoce účinná dermokosmetika. Veškerý vývoj a nové produkty jdou ve stopách zakladatele této značky, profesora Ericsona, původně chirurga, který vyvinul pokrokové přípravky. Výsledky po aplikacích těchto přípravků byly velkolepé a vysoko nad očekáváním. Proto už v roce 1962 otevřel první kosmetické centrum Ericson, kde profesor uvedl do praxe svojí „buněčnou terapii“ – slavnou švýcarskou metodu léčení, spočívající na extraktech živých buněk.

Více informací >>>

Kontaktujte kosmetiku

+420 602 194 343
info@relax-tocna.cz

adresa:
U Čihadel 1, Praha 4 – Točná