Relax Točná - kosmetické studio
Kosmetický salón Relax Točná Kosmetický salón Relax Točná

Péče o tělo
Kosmetika Relax Točná, Praha 4

V našem kosmetickém salonu nabízíme tradiční i netradiční kosmetické ošetření Vašeho těla. K tomu využíváme kvalitních kosmetických přípravků značky Alqvimia.

O kosmetice Alqvimia

Ženská duše je schopna souznění s duší země. Žena pečuje o svět prostřednictvím hodnot, jakými jsou láska, tolerance, citlivost a moudrost.

Více informací >>>

Rituál královny Kleopatry

Relaxační ošetření pleti

Smyslný rituál krásy a zdraví, který diky vzácným olejům z myrhy a kadidla vrací pokožce jemnost. hebkost a mladistvý jas. Kombinuje omlazující ošetření obličeje a aromaterapeutické tělové ošetření. Dokonalý smyslový požitek, který dodává ženskému sebevědomí pocit atraktivity.

  • Kosmetický efekt: omlazení, hydratace, detoxikace pokožky
Cena: 2.850,- Kč

Oáza klidu a míru

Relaxační ošetření pleti

Holistický rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovu nalézt psychickou rovnováhu. Ošetření obličeje zaměřené na potřeby pleti dané klientky je doplněné nádherným relaxačním ošetřením těla. Diky unikátní kombinaci esenciálních olejů s protistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie.

  • Kosmetický efekt: hydratace, detoxikace pokožky
Cena: 2.550,- Kč

Rituál růže

Relaxační ošetření pleti

Rituál lásky a vnitřní čistoty. Zklidňuje emoce, pomáhá zbavit se úzkostí a smutku, přináší vnitřní klid, uvolnění a pocit štěstí. Patří mezi nejexkluzivnější ošetření diky užití esenciálních olejů z damašske růže, jedné z nejcennějších kosmetických ingredicncí vůbec. Celotělové ošetření zahrnující péči o pleť obličeje i těla.

  • Kosmetický efekt: hydratace. tonizace a omlazení pokožky
Cena: 3.450,- Kč

Rituál boha Ra

Relaxační ošetření pleti

Lázeňský celotělový rituál, inspirovaný bohem slunce starých Egypťanů Jc zaměřen na dokonalou relaxaci těla a dodává pocit dobré pohody a vnitřní i vnější obnovy. Vhodný pro pleť dehydratovanou a zatěžovanou škodlivinami, zejména slunčnímu záření nebo soláriím. Pleti poskytuje hloubkovou hydrataci a vrací ji hebkost a zdravou záři.

  • Kosmetický efekt: hydratace a zklidnění pokožky
Cena: 2.950,- Kč
Ošetření zahrnuje >>>

Rituál orchideje

Relaxační ošetření pleti

Rituál pro výjimečné příležitosti. Pomocí exotických vonných olejů z jasmínu a ylang-ylangu dodává krásu, pocit ženskosti a smyslnosti. Zároveň zbavuje obav a napětí a přináší pocit uvolnění a nadpozemskčho klidu. Zahrnuje dokonalou péči o pleť obličeje i těla.

  • Kosmetický efekt: hydratace, regenerace, omlazení a rozjasnění pokožky
Cena: 3.450,- Kč
Ošetření zahrnuje >>>

Rituál radosti

Relaxační ošetření pleti

Dokonalé synergické působení aromaterapeutické směsi esenciálních olejů obnovuje pocity naděje, optimismu a radosti ze života. Revitalizující síla ovoce dodává pokožce hydrtaci, regeneraci a hloubkovou výživu. Povzbuzuje sebedůvěru, dodává nadhled a psychický klid.

  • Kosmetický efekt: hydratace, regenerace, revitalizace a tonizace
Cena: 2.850,- Kč
Ošetření zahrnuje >>>

Rituál věčného mládí

Rituál věčného mládí

Unikátní holistické ošetření k omlazení tváře, těla i mysli, které pomůže obnovit harmonii a navrátit pocit mládí, zdraví a energie. Pomáhá dosáhnout pocitu štěstí a naplnění. Využívá jedinečné aromaterapeulické i kosmetické účinky řady Eternal Youth a dalších vrácných éterických olejů, speciálních masážních technik a relaxačnch technik Buddha Amitayus Mantry.

  • Kosmetický efekt: regenerace, zjemnění a zpevnění pleti obličeje i těla, hloubková výživa a hydratace
Ošetření zahrnuje >>>

Kůra pro celkové zeštíhlení

Kůra pro celkové zeštíhlení

Tělové ošetření zaměřené na celkovou detoxifikaci, odvodnění a aktivaci lymfatického toku. Pleti poskytuje dokonalou hydrataci a okysličení. Po absolvování série ošetření má rovněž velmi výrazný efekt v boji proti celulitidě a při tvarování postavy.

Cena: 1.600,- Kč
Ošetření zahrnuje >>>
Kontaktujte kosmetiku

+420 602 194 343
info@relax-tocna.cz

adresa:
U Čihadel 1, Praha 4 – Točná

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kontrolní kód captcha