Relax Točná - kosmetické studio
Kosmetický salón Relax Točná Kosmetický salón Relax Točná

Ošetření obličeje Darphin
Kosmetika Relax Točná, Praha 4

Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina (synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů) je přiváděn k stále větší dokonalosti. Dermokosmetika DARPHIN nabízín přípravky pro pleť normální i citlivou, mladou, zralou a povadlou. Kdo vidí výsledky, zůstává věrný. Možná i Vy si značku DARPHIN oblíbíte, a to i proto, že lidé, kteří jí používají, jsou nositeli životního stylu, který je v dnešní době vzácným kořením.

O kosmetice Darphin

Laboratoře Darphin Paris odpovídají trendům dnešní doby. Špičkové pěsticí řady jsou doplňovány novými přípravky s ještě sofistikovanějšímí renovačními účinky. Základní suroviny jsou získávány z ekologicky čistých oblastí, zpracování probíhá technologicky nejmodernějšími metodami na bázi nových objevů a vlastních inovačních receptur. Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina (synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů) se stále zdokonaluje.

Více informací >>>

3D péče o obličej šitá na míru

Darphin obličejové peče jsou jedinečná v tom, že katdý protokol může býtindividuálně přizpůsoben pode cíleně vybraného 3D konceptu bez ohledu na typ pleti (suchá, citlivá, zralá a další kombinace), ale podle mentálního stavu pleti, pro dosažení viditelného optimálního výsledku.

Nabídka procedur >>>

Odborná péče proti stárnutí

Jedinečně přizpůsobená péče vycházející z velmi přesně cílených moderních vědeckých poznatků o účincích proti stárnutí, která se s přesnutí zaměřuje na každou známku porzrazující stárnutí. Dopřejte si ji při jakémkoli ošetření. Objevte znovu svůj přirozeně mladistvý vzhled a užijte si nádherný pocit dokonalé regenerace.

Nabídka procedur >>>

Ošetření těla

Jedinečně přizpůsobené péče vycházejí z velmi přesně cílených moderních vědeckých poznatků o účincích proti stárnutí, které se s přesností zaměřují na projevy stárnutí pokožky. Dopřejte si jakékoliv ošetření, objevte znovu svůj přirozeně zářivý mladistvý vzhled a užijte si nádherný pocit dokonalé regenerace.

Nabídka procedur >>>

Péče pro těhotné a po porodu

Něžná péče pro ty, které jsou pro miminko tím nejdůležitějším zdrojem péče a lásky. Klid, odpočinek, uvolnění a hýčkající péče o krásu, která maminkám v jakémkoliv věku či stádiu mateřství pomůže znovu najít energio a osvěžit skvělý pocit ze seba sama.

Nabídka procedur >>>

Speciální kosmetická péče

Věnujte chvíli pozornost speciálním oblastem a uvidíte, jak cílená proměna od nejjasnějšího a mladšího vzhledu po nádhernou a zcela přirozenou zář povznese nejen Váš vzhled, ale i pohled na svět.

Nabídka procedur >>>

Péče o obličej pro muže

Vytvořeno exkluzivně pro muže. Péče upravená pro mužskou pleť, která se aplikuje prostřednictvím uvolňujících či osvěžujicích masážních ošetření. Očistěte a osvěžte svoji pleť, očistěte a osvěžte svoji mysl.

Nabídka procedur >>>
Kontaktujte kosmetiku

+420 602 194 343
info@relax-tocna.cz

adresa:
U Čihadel 1, Praha 4 – Točná

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kontrolní kód captcha